Kino Czar: "Przedszkolanka", "Walle"

  • Data: 10.12.2023 r., godz. 15:00
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Kino

Kolejne spotkanie w ramach Kina Czar już w niedzielę 10 grudnia! Zapraszamy do Miejskiej Sali Koncertowej na dwa seanse.

Oczywiście WSTĘP WOLNY.

Dla dzieci o godzinie 15.00 "WALL·E"
Daleka przyszłość. Ziemię opuszczoną przez ludzi próbuje uprzątnąć uroczy robot WALL.E. Pewnego dnia na planetę przybywa EVE – przepiękna, nowoczesna maszyna, która szuka oznak życia.

 
 
Dla dorosłych, o godzinie 18.00 "Przedszkolanka" z 2018 roku, czyli film nagrodzony w kategorii "Najlepszy reżyser dramatu" na festiwalu w Sundance. "Kiedy Lisa przypadkiem odkrywa geniusz poetycki swojego pięcioletniego ucznia, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, aby nie został zmarnowany."
 
 
 
 
Seans wyświetlany w ramach dyskusyjnego klubu filmowego zacznie się kilkuminutowym wprowadzeniem w wykonaniu pana Piotra Płochockiego, a po seansie będzie można podyskutować o filmie.
 
Piotr Płochocki – filmoznawca, pasjonat kina, animator kultury, działacz społeczny, regionalista, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, współautor imprez filmowych w Wyszkowie i okolicach gdzie od 13 lat prowadzi dyskusyjny klub filmowy. Serdecznie zapraszamy na seanse i dyskusję filmową!
 
Foto

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,

ul. Konstytucji 3 Maja 15