CUDOWNA TERAPIA - spektakl teatralny - Scena Cegielnia

  • Data: 06.12.2022 r., godz. 20:00
  • Miejsce: Scena Cegielnia
  • Kategoria: Teatr

Cudowna Terapia

06.12.2022, godz. 20:00
 
Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. W obsadzie Edyta Jungowska, Dariusz Kordek i Artur Pontek.

Joanna -  Edyta Jungowska - egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensją, Walenty – Dariusz Kordek - nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej czyli państwo Dorek, to doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty - Artur Pontek, tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła ? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w najnowszej inscenizacji sztuki D. Glattauera "Cudowna terapia".

Wszystko za pomocą błyskotliwych dialogów i zabawnych sytuacji. I oczywiście wspaniałych aktorów:  Edyty Jungowskiej ("Na Dobre i Na Złe" "2 XL") grającą Joannę, Dariusza Kordka („W labiryncie”, „Bodo”, „Twoja twarz brzmi znajomo”) - scenicznego Walentego i aktora młodego pokolenia - Artura Pontka („Ojciec Mateusz", „Prosto w serce”, "Doręczyciel"), grającego postać psychoterapeuty.

ZAMIAST DO GABINETU - ZAPRASZAMY DO SCENY CEGIELNIA NA CUDOWNĄ TERAPIĘ!

Foto

Scena Cegielnia

Scena Cegielnia
05-250 Radzymin
Aleja Jana Pawła II 193

Kontakt:
tel. 22 599 61 52, email biuro@scenacegielnia.pl
Strona internetowa: www.scenacegielnia.pl
Facebook: ScenaCegielnia | Facebook