Koncerty uświetniające obchody 102 Rocznicy Bitwy Warszawskiej w Radzyminie

  • Data: 15.08.2022 r., godz. 17:45
  • Miejsce: Plac przy pomniku Tadeusza Kościuszki w Radzyminie
  • Kategoria: Koncert

Koncerty
102 Rocznica Bitwy Warszawskiej w Radzyminie

15 sierpnia 2022 r.
pl. T Kościuszki w Radzyminie

LarXx godz. 17.45
Marek Kościkiewicz z Zespołem 19.00
Wydanie głównej nagrody w loterii "Rozlicz PIT w Radzyminie" 20.30
Afromental 20.45

LarXx – zespół tworzą Ola Szajkowska i Kuba Szlazak – pasjonaci, którzy postanowili podbić świat swoją muzyką. Pochodzą z Wołomina. Tworzą brzmienia z pograniczna muzyki rockowej i pop rockowej. Występują w towarzystwie najlepszych muzyków – weteranów polskiej sceny muzycznej. Wydali do tej pory 13 piosenek które składają się na ich debiutancką płytę pt. Cezura.


Gwiazdy:
Marek Kościkiewicz z Zespołem – muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny. Założyciel i autor sukcesu De Mono. Autor większości piosenek zespołu, w tym największych hitów, takich jak „Kochać inaczej”, „Statki na niebie”, „Znów jesteś ze mną”, „Kamień i aksamit”.

Afromental – pochodzący z Olsztyna zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka, rapcore’u i hip-hopu, którego frontmenami są znani z programu The Voice of Poland Tomson (Tomasz Lach) i Baron (Aleksander Milwiw-Baron).

Koncert organizowany w ramach obchodów 102 Rocznicy Bitwy Warszawskiej w Radzyminie sfinansowany ze środków Gminy Radzymin, dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Organizator: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin.

Patronem medialnym koncertów jest Radio SuperNova.

Foto

Plac przy pomniku Tadeusza Kościuszki w Radzyminie