MARIA SADOWSKA - Koncert - Scena Cegielnia

  • Data: 15.10.2021 r., godz. 20:00
  • Miejsce: Scena Cegielnia
  • Kategoria: Koncert
MARIA SADOWSKA w SCENIE CEGIELNIA!
 
W ramach naszego cyklu „KONCERTOWE PIĄTKI” 15 października 2021 zapraszamy na koncert MARII SADOWSKIEJ.
 
Już dziś kup bilet dla siebie lub obdaruj kogoś bliskiego wyjątkowym prezentem.
 
MARIA SADOWSKA - piątek, 15. Października 2021, godzina 20:00
 
Bilety na koncert w cenie od 69 zł do nabycia:
lub u nas na miejscu
Scena Cegielnia, Radzymin, Aleja Jana Pawła II 193 
www.scenacegielnia.pl 22 599 61 52 
 
Bilety dla mieszkańców Radzymina (posiadaczy Radzymińskiej Karty Mieszkańca)
 
Do zobaczenia w SCENIE CEGIELNIA!
 
Pamiętaj, że Scena Cegielnia to także przepyszna włoska restauracja, siostra popularnego Basico z warszawskiego Wilanowa. 
Zarezerwuj miejsce przed lub po koncercie.
Rezerwacje: 22 599 61 52  biuro@scenacegielnia.pl
 
Koncert jest organizowany wspólnie z Gminą Radzymin.
 
ZAPRASZAMY 
 
MARIA SADOWSKA - niepokorna i bezkompromisowa. Podąża własną drogą, stroni od sensacji i rozgłosu.
Maria Sadowska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat. Wszechstronność pozwala jej łączyć tak różne gatunki, jak jazz, funk, muzyka elektroniczna czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką i autorką tekstów.
Ma na koncie 13 płyt (w tym dwie wydane w Japonii). Przełomem w jej karierze okazał się album „Tribute to Komeda”(Złota Płyta), który wpisał się w historię polskiej muzyki. Współpracowała z wieloma artystami, m.in. z Michelem Legrandem, Michałem Urbaniakiem, Janem Ptaszynem-Wróblewskim, Bogusławem Mecem, Urszulą Dudziak, Leszkiem Możdżerem i Kayah.
Maria ukończyła PWSFTViT na Wydziale Reżyserii i od lat z powodzeniem realizuje projekty filmowe. Jej pełnometrażowy debiut fabularny „Dzień Kobiet” miał premierę na 37. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Obraz był wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie, m.in. Grand Prix 22. Film Festival Cottbus.
W 2013 roku Maria przyjęła zaproszenie do udziału w największym telewizyjnym show muzycznym „The Voice of Poland”, gdzie została powierzona jej rola jednego z czterech trenerów. Jako jedyna w historii polskiej edycji programu trzykrotnie doprowadziła swoich uczestników do zwycięstwa.
Po latach obfitych w sukcesy na gruncie zarówno muzycznym jak i filmowym wokalistka przypieczętowała swoją pozycję wydaną w kwietniu 2014 roku płytą „Jazz na ulicach". Album w szybkim tempie uzyskał status Złotej Płyty.
W 2017 roku premierę miał jej film „Sztuka Kochania”, który opowiadał historię życia Michaliny Wisłockiej. Film zdobył wiele prestiżowych nagród i uplasował się na pierwszym miejscu polskiego Box Office.
Obecnie pracuje nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”, którego premiera zaplanowana jest na koniec 2021 roku.
W październiku 2020 premierę miał najnowszy album „Początek nocy”, na którym Maria łączy swoje wszystkie dotychczasowe muzyczne fascynacje. Album promuje singiel „Kocham Cię” nagrany w duecie z Kayah. Płyta otrzymała nominację do Fryderyka 2021 w kategorii Album Roku Pop.
Foto

Scena Cegielnia

Scena Cegielnia
05-250 Radzymin
Aleja Jana Pawła II 193

Kontakt:
tel. 22 599 61 52, email biuro@scenacegielnia.pl
Strona internetowa: www.scenacegielnia.pl
Facebook: ScenaCegielnia | Facebook