LANBERRY - Scena Cegielnia - koncert

  • Data: 20.11.2022 r., godz. 19:00
  • Miejsce: Scena Cegielnia
  • Kategoria: Koncert

Zapraszamy na koncert LANBERRY

Niedziela, 20 listopada 2022, godz. 19:00

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/lanberry/

Dla posiadaczy RKM https://bpr.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=71

Bilety można również kupić na miejscu w Scenie Cegielnia, Aleja Jana Pawła II 193 www.scenacegielnia.pl

Ostatnie lata kariery Lanberry to pasmo sukcesów. Wydawane przez nią single takie jak "Piątek", "Ostatni most" czy nagrany z FEEL utwór "Gotowi na wszystko” podbiły listy przebojów polskich stacji radiowych i ugruntowały jej pozycję na scenie. Artystka znana jest również z pisania utwory dla innych wykonawców. Jest między innymi autorką tekstu "Anyone I Want to Be" Roksany Węgiel czy "Superhero" Viki Gabor.

Lanberry rozpoczęła karierę ponad dekadę temu, a jej pierwszym ważnym momentem był udział w projekcie NOD i album "Warsoul Experience", w powstawanie które zaangażowani byli Wojciech Waglewski, Marika oraz VNM. W 2015 roku ukazał się jej debiutancki singiel „Podpalimy świat" i od razu okazał się być hitem. Do tej pory wokalistka wydała trzy albumy studyjne: Lanberry z 2016, miXtura z 2018 oraz Co gryzie panią L? z ubiegłego roku. Ostatnią płytę zapowiadały single "Zew", "Tracę" i "Plan awaryjny", który wygrał główną nagrodę Premier w Opolu. "Co gryzie panią L?" to dotychczas najbardziej dojrzały i intymny materiał Lanberry.

W 2022 roku Lanberry rozpoczęła nowy etap w swojej karierze podpisując kontrakt z wytwórnią Agora Muzyka. Dzięki tej współpracy we wszystkich stacjach radiowych możecie usłyszeć już przebój Nocny Express. Najnowsza płyta trafi do sklepów jeszcze w tym roku.

Zobacz najnowszy klip - https://www.youtube.com/watch?v=IP7fITuu02o

Foto

Scena Cegielnia

Scena Cegielnia
05-250 Radzymin
Aleja Jana Pawła II 193

Kontakt:
tel. 22 599 61 52, email biuro@scenacegielnia.pl
Strona internetowa: www.scenacegielnia.pl
Facebook: ScenaCegielnia | Facebook