AREK KŁUSOWSKI - Koncert

  • Data: 14.08.2022 r., godz. 17:00
  • Miejsce: Plac przy pomniku Tadeusza Kościuszki w Radzyminie
  • Kategoria: Koncert

Arek Kłusowski - to pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz, osobowość sceniczna. Część słuchaczy słyszy w jego głosie młodego Artura Rojka, inni nazywają męską odpowiedzią na twórczość Darii Zawiałow. Mimo tych porównań Arek, to niewątpliwie jeden z najoryginalniejszych młodych artystów na polskim rynku muzycznym. Laureat 3 miejsca w programie telewizyjnym „The Voice of Poland”. Przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla popularnych polskich wykonawców z pierwszych miejsc list przebojów: Ewy Farny, Sound ’n’ Grace, Mateusz Ziółko.

Arek długo i ciężko pracował na swoje „5 minut” i wszystko wskazuje na to, że jego czas właśnie nadchodzi. Po dwóch latach przerwy Arek wrócił pod szyldem wytwórni Kayax. Pod koniec 2020 roku w sieci pojawiła się świąteczna piosenka jego autorstwa, którą zaśpiewał w reklamowym klipie razem z Julią Wieniawą i Mery Spolsky. Utwór osiągnął rekordowe 14 mln wyświetleń.
 
W lutym 2021 roku wyszedł świetnie przyjęty singiel pt. „Antarktyda”. Drugim singlem zapowiadającym album był „Idealny Syn”, który szybko podbił ogólnopolskie radiostacje, z szumną premierą w radio RMF FM. Utwór posiada charakterystyczny tekst - opowiada o przemianach i buncie młodego człowieka w okresie wkraczania w świat dorosłości, wyłamywaniu się spod presji otoczenia oraz o tym, że nie trzeba niczego i nikomu udowadniać.
 
 
Piosenka została dostrzeżona tez przez branżę i to właśnie z tym numerem, jako przebojem tych wakacji Arek wystąpił na dwóch letnich festiwalach emitowanych na żywo w telewizji: Top of The Top Festiwal w TVN oraz RMF Hit Festiwal w Polsat.
 
Drugi album Arka Kłusowskiego zatytułowany “Lumpeks” miał premierę 21 maja.
Pod koniec roku Arek przygotował dla fanów kolejną niespodziankę - wzruszającą balladę, którą zgodziła się z nim wykonać sama szefowa – Kayah. Arek nie próżnuje, na wiosnę ukażą się remixy utworów z płyty „Lumpeks” a później nowy singiel 
 
 
KONCERT PRZEŁOŻONY NA 14.08. 
 
 
Foto

Plac przy pomniku Tadeusza Kościuszki w Radzyminie