Audiobook na 100. Rocznicę Bitwy Warszawskiej

  • Data: od: 04.11.2020 r., godz. 14:54 do: 11.11.2020 r., godz. 14:54
  • Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
  • Kategoria: Online

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin wydała audiobook pt. „Walka o wszystko – wojna polsko-bolszewicka w literaturze” z fragmentami literatury, dotyczącymi Bitwy. W naszym literackim menu – m. in. Stefan Żeromski, Andrzej Strug, Karol Irzykowski i Ferdynand Ossendowski. Ogółem nagraliśmy 7 utworów (w 3 przypadkach wybrane ich fragmenty) o łącznej długości ponad 4,5 godziny. A wszystko przeczytane wspaniałym głosem Adama Ferencego.
Audiobook został wydany w ramach projektu pt. „Szlakiem wiktorii. Radzymin i jego mieszkańcy na drodze do zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej” dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej". Dofinansowany z dotacji celowej Gminy Radzymin w ramach zadania pn. „Przygotowanie uroczystości 100. Rocznicy CUDU NAD WISŁĄ”.

Więcej informacji o audiobooku:
http://bibliotekaradzymin.pl/aktualnosci/295

Wszystkie nagrania zawarte w audiobooku są sukcesywnie umieszczane na kanale Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie na YouTube. Można je odsłuchiwać w dowolnym czasie - wystarczy dostęp do internetu.

Czyta Adam Ferency.

Foto

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Radzymin
ul. Konstytucji 3 Maja 15, 05-250 Radzymin
tel. 22 786-50-24
e-mail: biuro@bibliotekaradzymin.pl
www: http://bibliotekaradzymin.pl