Jazzowe zaduszki - z Osiecką jazzowo mi

  • Data: 02.11.2020 r., godz. 19:00
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Koncert

Edyta Szewczyk- dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna- jest również wykształconą i utytułowaną wokalistką. Miała być śpiewaczką operową. Przez kilka lat pobierała nauki śpiewu solowego w klasie nieżyjącego już tenora, profesora Zdzisława Skwary. Szybko zorientowała się jednak, że nie spełni marzenia ojca o byciu diwą i rzuciła się w kręgi poezji śpiewanej. Jako wokalistkę ostatecznie ukształtowała ją słynna Bednarska- jedna z najbardziej prestiżowych szkół artystycznych w Polsce, gdzie jazzowego śpiewania uczyła się u najlepszych.

Zwyciężczyni popularnego programu telewizyjnego 'Szansa na sukces' i laureatka wielu konkursów wokalnych, trzy lata temu powróciła na scenę po długiej przerwie.

Koncert "Z Osiecką jazzowo mi" to trzeci po „Jazzie z fonoteki mojej mamy” i „Polskiej Madonnie” projekt artystki. "Z Osiecką jazzowo mi" to bardziej i mniej znane kompozycje z tekstami Agnieszki Osieckiej w jazzowych aranżacjach. Wszystkie piosenki w koncercie to absolutnie subiektywny wybór, są to piosenki w jakiś sposób ważne dla Edyty lub takie, które po prostu trafiają do jej serca i zwyczajnie jej się podobają.

 

Edycie w koncercie będzie towarzyszył zespół w składzie:

Grzegorz Fiedorowicz- instrumenty klawiszowe

Maciej Komar- gitara basowa

Dariusz Zarzycki- saksofon

Jarosław Gaś- perkusja

 

2 listopada 2020 godz. 19:00

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

wstęp wolny!

Rezerwacja nienumerowanych miejsc pod nr tel. 22 786 50 24. Liczba miejsc ograniczona!
Foto

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,

ul. Konstytucji 3 Maja 15