13 MARCA! Stand-up - Jasiek Borkowski, Damian Skóra

  • Data: 13.03.2021 r., godz. 20:00
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Koncert

UWAGA! Z powodu obecnej sytacji epidemicznej występ planowany na 21 listopada zostaje przełożony na 8 stycznia 2021r. Wszystkie zakupione bilety automatycznie przechodzą na nowy termin.

13 MARCA odwiedzą nas z nowymi, jeszcze ciepłymi materiałami Panowie, których stali bywalcy na pewno pamiętają:  Jasiek Borkowski i Damian Skóra.

Jasiek Borkowski - zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przestawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

Damian Skóra - Komik żyjący w głębokim przekonaniu, że jeszcze nikt nigdy nie stwierdził "miałem nie iść, ale gość miał na wydarzeniu tak fenomenalny opis, że mnie przekonał". Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 30-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką, a także aktywny muzyk (m.in. lider zespołu The Magic Juice). Zna takie słowa jak "predestynowany", "onomastyka", "omasta" oraz "przepraszam", bo i zachować się potrafi. Wiele innych też zna. Dwukrotnie gościł na antenie Comedy Central, na podium konkursu one-man show w Koszalinie (I i II miejsce), na youtube (dwa programy komediowe) oraz w Czechach (raz przejazdem, raz na wakacje).

bilety: - bilety on-line: 30 pln, - 35 pln w dniu wydarzenia; 

Liczba miejsc ograniczona!

1. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.

2. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochronne (maska lub przyłbica) oraz zachowania dystansu społecznego.

3. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

4. Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety

5. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.

6. Udział w wydarzeniu oznacza akceptację wszystkich wymienionych punktów regulaminu.

 

BILETY: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/54766/Radzymin/STAND-UP+Jasiek+Borkowski+i+Damian+Sk%c3%b3ra

 

ORGANIZATOR: SHOW WORLD

WSPÓŁORAGNIZATOR: BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIASTA I GMINY RADZYMIN

Foto

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,

ul. Konstytucji 3 Maja 15