Bovska - Dni Radzymina 2020

  • Data: 19.09.2020 r., godz. 19:00
  • Miejsce: Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie
  • Kategoria: Koncert

Koncert w ramach obchodów Dni Radzymina 2020.

bilety 40zł (przedsprzedaż) /50zł (w dniu koncertu)

dostępne na https://bpr.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=3

 
Otwarcie drzwi: 18:30
Start koncertu: 19:00
 
Koncert będzie również transmitowany online (bez możliwości odtworzenia po koncercie)
 
W związku z obostrzeniami przeciwepidemicznymi przed koncertem każdy uczestnik będzie zobowiązany do:
- wpisania się na listę uczestników wydarzenia (podając imię, nazwisko oraz nr kontaktowy)
-zdezynfekowania dłoni
-założenia maski zasłaniającej usta i nos.
 
Ilość miejsc ograniczona.
 
 
BOVSKA
Autorka tekstów, kompozytorka, performerka a także ilustratorka i grafik.
Okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, „Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 35 MILIONÓW razy.
W 2017 nominowana do nagrody Fryderyki 2016 w kategorii Debiut Roku, oraz do nagrody MTV Europe Music Award w kategorii najlepszy polski wykonawca. Nominowana do nagrody Fryderyki 2017 za drugi album PYSK w kategorii elektronika. Artystka otrzymała również Złotą Płytę̨ za sprzedaż̇ ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla „Kaktus”. W zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty, Bovska zaprezentowała drugi album zatytułowany „Pysk”.
BOVSKA ma za sobą̨ występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Była też jedyną gwiazdą z Europy, na festiwalu Shimokitazawa Sound Cruising w Tokio w 2017 roku.
W październiku 2018 r. wydała swój trzeci studyjny album KĘSY, który, tak jak poprzednie dwa krążki, stworzyła wraz z Janem Smoczyńskim. 8.10.2019 wydała singiel LEŻAŁAM zapowiadający jej czwarty studyjny album.
Bovska od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnych wydawnictw (self-published), poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.
Foto

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie

Miejska Sala Koncertowa w Radzyminie,

ul. Konstytucji 3 Maja 15